Регистрации в походы по Турции и Кипру

Отзывы о LuckyFox Travel

 • 5 star review  Все очень здорово. Спасибо огромное за очень здоровский отдых отличное настроение и сгущеночкуууу) Грузия была чудесная а компания ещё лучше. Ребята просто неимоверные, и даже если вас будет ждать не очень хорошая погода - это совсем не страшно, ведь гиды солнышки�

  thumb Soffi Suhaya
  6/25/2017
 • 5 star review  Ці вихідні були просто прекрасними! Спершу був захоплюючий дух рафтинг. Ефект підсилив ливень, який почався під час спуску по Черемошу. Я відчувала себе жінкою-вікінгом на дракарі) Смачна вечеря, міцний сон і знову в дорогу. Наступного дня ми підкорювали Говерлу. Майже три години настирливості та зусиль і ось вона - найвища точка України! Я була так близько до сонця, що, навіть, щічки та ніс почервоніли) Тому раджу всім тікати з офісів та вирушати за пригодами в Карпати. Р.S. Уявіть себе братсвом кільця, так буде ще цікавіше;)

  thumb Kateryna Bilkovets
  5/29/2017
 • 5 star review  Відвідали Кіпр разом з LuckyFox Travel , враження фантастичні, дуже сподобалося відношення, організація та проведення туру. Все чітко продумано та сплановано. Організатори приємні, веселі, відповідальні, завжди йдуть назустріч у будь-яких питаннях. Рекомендую їх!!! PS. Були разом з ними на рафтингу, взяв з собою своїх друзів, ще раз підтвердили свій рівень, дякую їм за чудовий, активний відпочинок)

  thumb Юра Лисиця
  5/29/2017
 • 5 star review  Хочу выразить большую благодарность Татьяне.Была с ней в походе на Кипре. Ты профессионал своего дела. Молодец. Дорогие туристы- етой компании можно доверять. Если вы решитесь на поход даю вам100% гарантии -останетесь допольны. А тебе Таня- достижения больших высот.

  thumb Алла Яковенко
  3/22/2017
 • 5 star review  Это был незабываемый поход (V) Не смотря на то, что все очень разные- мы были отличной командой. Спасибо всем за положительные эмоции и Танюша, тебе огромная благодарность за организацию, всё было класно (moa)

  thumb Alyona Surnina
  8/29/2016